LOGIN: HASLO:








Stanisław Górski - produkty i usługi dla branży gołębiarskiej
Przedolimpijska 51 Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych w Katowicach

2001-01-26  
................................................................................................................................
Wyniki eliminacji do reprezentacji Polski na XXI Olimpiadę Gołębi Pocztowych Kapsztad 2001 (RPA)

KLASA OLIMPIJSKA STANDARD - samczyki
Nazwisko i imię
Okręg
Obrączka rodowa
Barwa
Ocena
1.
Czesław PrzywaraKatowicePL-14-96-132499
ciemna
92,33
2.
Jan KaziukajtisWałbrzychRP-45-95-5951
nakrapiana
92,33
3.
Emil DeszczkaOpolePL-27-96-170955
niebieska
92,25
4.
Walter PrzybyłaOpolePL-0266-98-180
nakrapiana
92,25
5.
Ryszard MólNowy SączRP-25-95-40015
niebieska
92,17
rez.
Franciszek KomorKatowiceRP-14-94-163940
czerwona
92,00
rez.
Alojzy LepiarczykKatowicePL-14-96-1431
c. pstra
91,92

KLASA OLIMPIJSKA STANDARD - samiczki
Nazwisko i imię
Okręg
Obrączka rodowa
Barwa
Ocena
1.
Antoni i Józef ŻyłkaOpolePL-27-96-86369
nakrapiana
92,00
2.
Mieczysław NiewczasKatowicePL-0113-97-538
niebieska
91,83
3.
Adam KiślukSłupsko-TucholskiPL-0301-97-613
niebieska
91,75
4.
Władysław RozmusKatowicePL-0121-97-2859
nakrapiana
91,67
5.
Józef SkałkaKrakówPL-18-96-27442
nakrapiana
91,67
rez.
Krzysztof ZiajaOpolePL-0268-98-2560
czerwona
91,58
rez.
Stanisław i Jan ObierżyńskiKrakówPL-18-96-27038
n. pstra
91,58

KLASA SPORT - A
Nazwisko i imię
Okręg
Obrączka rodowa
Barwa
Pł.
Coefficient
1.
Józef WaniaRzeszówRP-35-95-040093
niebieska
1
8.15
2.
Jan DziubanRzeszówPL-0295-97-613
ciemna
0
22.94
3.
Jan DziubanRzeszówPL-0288-97-556
n. nakrap.
1
24.85
rez.
Tadeusz MadejCzęstochowaPL-08-96-13760
nakrapiana
1
25.11

KLASA SPORT - B
Nazwisko i imię
Okręg
Obrączka rodowa
Barwa
Pł.
Coefficient
1.
Stefan i Wojciech GórekKatowicePL-0144-97-1477
pstra
1
6.51
2.
Stanisław CzarnyKatowicePL-0113-98-882
niebieska
1
11.08
3.
Bogusław CzarnyKatowicePL-14-96-178657
ciemna
1
16.98
rez.
Marek MosakowskiOlsztynPL-0243-97-1986
nakrapiana
1
17.13

KLASA SPORT - C
Nazwisko i imię
Okręg
Obrączka rodowa
Barwa
Pł.
Coefficient
1.
Janusz PopiółPoznańRP-32-94-46563
n. nakrap.
1
21.22
2.
Siciński-AndrzejewskiGdańskRP-10-95-41370
n. pstra
1
21.63
3.
Jerzy WłodarczykNowy SączPL-25-96-0001
pstra
0
51.28
rez.
Janusz PopiółPoznańPL-23-96-055015
nakrapiana
1
52.65

KLASA SPORT - D
Nazwisko i imię
Okręg
Obrączka rodowa
Barwa
Pł.
Coefficient
1.
Ewald KaczmarczykKatowicePL-0139-97-4909
niebieska
1
20.12
2.
Bracia SzaranekPoznańPL-0284-97-26510
niebieska
1
20.83
3.
Jędrzejek-KrzeszkowskiCzęstochowaRP-08-95-35393
niebieska
1
28.27
rez.
Stanisław CzarnyKatowicePL-0113-97-766
nakrapiana pstra
1
29.26

Kolejne wyniki będziemy sukcesywnie zamieszczać na naszych stronach

Powrót



REJESTRACJA



| Zasady współpracy | Reklama | Regulamin | Kontakt |

Wszelkie prawa dotyczące kopiowania i rozprowadzania materiałów zawartych w serwisie DOBRYLOT.pl bez zgody właściciela ZABRONIONE
COPYRIGHT 2004-2012 © DobryLot.pl
Projekt i wykonanie: www.4PROJEKT.pl