LOGIN: HASLO:
Stanisław Górski - produkty i usługi dla branży gołębiarskiej
Evenepoel Jozef & Dirk-Lennik(Belgia) cz. 2/2

2005-02-05  Marek Trzaska
................................................................................................................................
Evenepoel Jozef en Dirk
Kattestraat 20
1750 Lennik
Belgium
+32(0)2 582 56 52Niewątpliwie hodowla Evenepoel nie jest hodowlą,którą można zobaczyć na codzień, imponujący "zbiór" potomków najwybitniejszego rozpłodowca XX wieku jakim był "231" robi wrażenie.

Gołębie rozpłodowe przebywają w kilku gołębnikach:
To jest pomysłowo wykonany gołębnik rozpłodowy usytułowany poza gołębnikiem lotowym. Jest on w zasadzie "przyklejony" do tylnej jego ściany. Dzięki temu wykorzystano tylną ścianę gołębnika lotowego.

Powiększ


Właśnie na tylnej ścianie tegoż gołębnika znajdują się boksy rozpłodowe.

PowiększTo widok od tyłu na boksy rozpłodowe. Dzięki pleksie, która tworzy ścianę boczną gołębnika wewnątrz jest bardzo jasno. Dodatkowo co kilka metrów na ścianie tylnej są zamontowane przesówne drzwi również pokryte pleksą, które podczas upalnych dni sa odsówane.

Powiększ


Tak wyglądają cele gniazdowe wewnątrz jednego z gołębników rozpłodowych. Pomimo iż boksy zawierały po 6-8 gniazd, to znajdowało się tam maksymalnie 4 pary.

Powiększ

Powiększ


W tym gołębniku przebywają gołębie na sprzedaż.

PowiększTo są zdjęcia kolejnych gołębników rozpłodowych. Na zdjęciu widoczni są najznakomitsi przedstawiciele rasy Engels.

Powiększ

Powiększ

Powiększ

PowiększJeśli jesteś zainteresowany zakupem gołębi z opisanej powyżej hodowli zadzwoń pod nr 0698078149 lub napisz e-mail marek.trzaska@dobrylot.pl.

Powrt
REJESTRACJA
| Zasady współpracy | Reklama | Regulamin | Kontakt |

Wszelkie prawa dotyczące kopiowania i rozprowadzania materiałów zawartych w serwisie DOBRYLOT.pl bez zgody właściciela ZABRONIONE
COPYRIGHT 2004-2012 © DobryLot.pl
Projekt i wykonanie: www.4PROJEKT.pl