LOGIN: HASLO:

Skrzydlate towarzystwo w Targach Kielce

Tradycyjnie ju grudzie to wany miesic dla mioników i hodowców gobi, drobiu ozdobnego i królików.  Po raz kolejny wszyscy spotkaj si w Targach Kielce, aby pozna nietypowe okazy oraz wymieni dowiadczenia.

Wszystko to za spraw odbywajcych si jednoczenie  wydarze, skierowanych do mioników gobi i nie tylko.  Okrgowa Wystawa Gobi Pocztowych, witokrzyska Wystawa Gobi Rasowych i Drobiu Ozdobnego oraz Królików, II Ogólnopolski Czempionat Rexów Barwnych i Castorexów – na te wydarzenia czekaj hobbyci z caego kraju.

Podczas zeszorocznych imprez pady swoiste rekordy. Ponad 1200 prezentowanych królików oraz 52 350 z zebrane podczas charytatywnej licytacji dla dzieci – to liczby, które warto zapamita, po zeszorocznych hobbystycznych wystawach gobi pocztowych, rasowych, drobiu ozdobnego oraz królików, które odbyy si w Targach Kielce.

Organizatorami wystaw s Zwizek Hodowców Gobi Pocztowych – Okrg Kielce, witokrzyski Zwizek Hodowców Gobi Rasowych i Drobiu Ozdobnego oraz witokrzyskie Stowarzyszenie Hodowców Królików Rasowych i Drobnego Inwentarza.

Zapraszamy do Targów Kielce od 8 do 9 grudnia 2018 roku.
Wicej szczegóów dostpnych jest na stronie wydarzenia: www.wystawagolebi.targikielce.pl

 

 
Stanisław Górski - produkty i usługi dla branży gołębiarskiej


REJESTRACJA
| Zasady współpracy | Reklama | Regulamin | Kontakt |

Wszelkie prawa dotyczące kopiowania i rozprowadzania materiałów zawartych w serwisie DOBRYLOT.pl bez zgody właściciela ZABRONIONE
COPYRIGHT 2004-2012 © DobryLot.pl
Projekt i wykonanie: www.4PROJEKT.pl