LOGIN: HASLO:


Skrzydlate towarzystwo w Targach Kielce

Tradycyjnie już grudzień to ważny miesiąc dla miłośników i hodowców gołębi, drobiu ozdobnego i królików.  Po raz kolejny wszyscy spotkają się w Targach Kielce, aby poznać nietypowe okazy oraz wymienić doświadczenia.

Wszystko to za sprawą odbywających się jednocześnie  wydarzeń, skierowanych do miłośników gołębi i nie tylko.  Okręgowa Wystawa Gołębi Pocztowych, Świętokrzyska Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego oraz Królików, II Ogólnopolski Czempionat Rexów Barwnych i Castorexów – na te wydarzenia czekają hobbyści z całego kraju.

Podczas zeszłorocznych imprez padły swoiste rekordy. Ponad 1200 prezentowanych królików oraz 52 350 zł zebrane podczas charytatywnej licytacji dla dzieci – to liczby, które warto zapamiętać, po zeszłorocznych hobbystycznych wystawach gołębi pocztowych, rasowych, drobiu ozdobnego oraz królików, które odbyły się w Targach Kielce.

Organizatorami wystaw są Związek Hodowców Gołębi Pocztowych – Okręg Kielce, Świętokrzyski Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego oraz Świętokrzyskie Stowarzyszenie Hodowców Królików Rasowych i Drobnego Inwentarza.

Zapraszamy do Targów Kielce od 8 do 9 grudnia 2018 roku.
Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie wydarzenia: www.wystawagolebi.targikielce.pl

 

 Stanisław Górski - produkty i usługi dla branży gołębiarskiej


REJESTRACJA| Zasady współpracy | Reklama | Regulamin | Kontakt |

Wszelkie prawa dotyczące kopiowania i rozprowadzania materiałów zawartych w serwisie DOBRYLOT.pl bez zgody właściciela ZABRONIONE
COPYRIGHT 2004-2012 © DobryLot.pl
Projekt i wykonanie: www.4PROJEKT.pl